№ 74-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Попълване на незаети места в секционна избирателна комисия в секция № 014900006 с. Микрево, и секция № 014900014 с. Никудин община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г

№ 73-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900015 с. Цапарево, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 72-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Промяна в състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900012 с. Гореме, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 71-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Промяна в състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900008 с. Илинденци, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 70-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Промяна в състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900007 с. Илинденци, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 69-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Отмяна на Решение № 53-МИ от 28.09.2019г. на ОИК Струмяни

№ 68-МИ / 30.09.2019

ОТНОСНО : Одобряване на графичен файл с образците и тиражът на бюлетините за общински съветници и кметове в община Струмяни за произвеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

№ 67-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900017 с. Раздол, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 66-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900016 с. Добри Лаки, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 65-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900013 с. Игралище, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 64-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900012 с. Гореме, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 63-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900011 с. Драката, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 62-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900010 с. Каменица, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 61-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900009 с. Горна Крушица, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 60-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900008 с. Илинденци, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 59-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900007 с. Илинденци, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 58-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900005 с. Микрево, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 57-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900004 с. Микрево, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

№ 56-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900003 с. Микрево, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 55-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900002 с. Струмяни, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

Решения

  • № 113-МИ / 28.10.2019

    относно: Избиране на общински съветници

  • № 112-МИ / 28.10.2019

    относно: Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“ „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“), за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

  • № 111-МИ / 28.10.2019

    относно: : Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от ПП ГЕРБ за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

всички решения