№ 54-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване състава на Секционна избирателна комисия в секция № 014900001 с. Струмяни, община Струмяни за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г .

№ 53-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Одобряване тиражът на бюлетините в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

№ 52-МИ / 28.09.2019

ОТНОСНО : Определяне и подреждане на номерата в бюлетината на партиите, коалициите и местните коалиции в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

№ 51-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Определяне чрез жребий на реда за представяне на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

№ 50-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Място, дата и час за провеждане на жребий за определяне на реда за представяне на партиите, коалициите и местните коалиции в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

№ 49-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИВАН САШКОВ СТОЙЧЕВ за кандидат за Кмет на кметство с. Илинденци, предложен от КП „Ние, Гражданите“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 48-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КРАСИМИР АТАНАСОВ СТОЯНОВ за кандидат за Кмет на кметство с. Микрево, предложен от ПП „партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 47-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в община Струмяни, предложена от ПП „партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 46-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИЛИЯ ХАРАЛАМПИЕВ БАШЛИЕВ за кандидат за Кмет на кметство с. Илинденци, предложен от партия „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 45-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в община Струмяни, предложена от ПП „ВМРО –БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 44-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ВЕНЦИСЛАВ СТОЯНОВ ЯНЕВ за кандидат за Кмет на кметство с. Микрево, предложен от партия „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 43-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ЕМИЛ ДИМИТРОВ ИЛИЕВ за кандидат за Кмет на община Струмяни, предложен от политическа партия „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 42–МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в община Струмяни, предложена от ПП „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 41-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“, „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“) за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 40–МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ЮЛИАН ИВАНОВ МИТРЕВ за кандидат за Кмет на кметство с. Микрево, предложен от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“, „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“) за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 39–МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ СТАНКОВ за кандидат за Кмет на община Струмяни, предложен от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“, „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“) за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 38-МИ / 23.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в община Струмяни, предложена от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“, „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“) за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 37-МИ / 19.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ЙОРДАНКА ОГНЯНОВА АПОСТОЛОВА за кандидат за Кмет на кметство с. Илинденци, предложен от ПП ГЕРБ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 36-МИ / 19.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИВАН МЕТОДИЕВ БОЖИНОВ за кандидат за Кмет на кметство с. Микрево, предложен от ПП ГЕРБ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 35-МИ / 19.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на СЛАВЧО ДИМИТРОВ БЛАГОЕВ за кандидат за Кмет на община Струмяни, предложен от ПП ГЕРБ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

Решения

  • № 113-МИ / 28.10.2019

    относно: Избиране на общински съветници

  • № 112-МИ / 28.10.2019

    относно: Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“ „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“), за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

  • № 111-МИ / 28.10.2019

    относно: : Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от ПП ГЕРБ за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

всички решения