Общинска избирателна комисия Струмяни


РЕШЕНИЕ
№ 98-МИ
Струмяни, 26.10.2019

ОТНОСНО: Регистрация на застъпници на кандидатска листа за общински съветници, предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

В ОИК Струмяни постъпи предложение – (Приложение 73-МИ) от Севделина Георгиева Траянова, упълномощен представител на ПП „Обединени земеделци”, заведено с входящ № 4/26.10.2019г. в регистъра на застъпниците на ОИК, с което се предлага Общинска избирателна комисия- Струмяни да регистрира 17 броя застъпници на кандидатска листа за общински съветници в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.  

Към предложението (Приложение 73-МИ) е приложен Списък на хартиен носител и в електронен вид, с попълнени данни на 17 лица, както и 17 броя декларации от лицата, предложени за застъпници (Приложение 75-МИ) от изборните книжа.

След извършена проверка от „Информационно обслужване" АД се установи, че всички лица, предложени за регистрация, са налице условията да бъдат регистрирани като застъпници на кандидатска листа за общински съветници предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

Предвид изложеното и на основание чл. 87, ал.1 т.18 , чл.118, ал.1 и 2 от Изборния кодекс във връзка с Решение 1080-МИ/12.09.2019 г. на ЦИК, при спазване на законоустановения кворум, Общинска избирателна комисия Струмяни

РЕШИ:

  1. Регистрира 17 (седемнадесет) броя застъпници на кандидатска листа за общински съветници, предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г., както следва:

Име, презиме, фамилия

ЕГН

1

Елица Валериева Методиева

**********

2

Иван Симеонов Яневски

**********

3

Мартина Иванова Яневска

**********

4

Методи Николаев Аспарухов

**********

5

Иван Христов Димитров

**********

6

Мартин Руменов Стаменов

**********

7.

Георги Руменов Стаменов

**********

8.

Красимир Йорданов Шопов

**********

9.

Васил Несторов Анастасов

**********

10.

Валентина Йорданова Чорбаджийска

**********

11.

Блажка Андонова Стоева

**********

12.

Сергей Методиев Сергеев

**********

13.

Сергей Живков Ангелов

**********

14.

Бисер Андреев Христов

**********

15.

Христина Методиева Сергеева

**********

16.

Любомир Сергеев Методиев

**********

17.

Николай Сергеев Аспарухов

**********

 

Регистрираните застъпници да се впишат в публичния регистър.

На регистрираните застъпници да се издадат удостоверения (Приложение №79-МИ) от изборните книжа.

Настоящото решение подлежи на оспорване пред Централната избирателна комисия в срок 3 (три) дни от обявяването му.

Председател: Ваня Бориславова Пецанова

Секретар: Людмила Методиева Маникатова

* Публикувано на 26.10.2019 в 17:31 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 116-МИ / 11.12.2019

    относно: Обявяване разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати

  • № 115-МИ / 09.11.2019

    относно: Упълномощаване членове на ОИК Струмяни, които да представляват ОИК Струмяни на заседание, насрочено на 13.11.2019г. по АД 20197030701160 в Административен съд Благоевград

  • № 114-МИ / 28.10.2019

    относно: Упълномощаване на трима членове от състава на ОИК Струмяни за предаване на пликовете с избирателните списъци и документите към тях за проверка от ТЗ на ГД "ГРАО" съгласно т.21 от Решение №1129/18.09.2019 г. на ЦИК

всички решения