Общинска избирателна комисия Струмяни


РЕШЕНИЕ
№ 98-МИ
Струмяни, 26.10.2019

ОТНОСНО: Регистрация на застъпници на кандидатска листа за общински съветници, предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

В ОИК Струмяни постъпи предложение – (Приложение 73-МИ) от Севделина Георгиева Траянова, упълномощен представител на ПП „Обединени земеделци”, заведено с входящ № 4/26.10.2019г. в регистъра на застъпниците на ОИК, с което се предлага Общинска избирателна комисия- Струмяни да регистрира 17 броя застъпници на кандидатска листа за общински съветници в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.  

Към предложението (Приложение 73-МИ) е приложен Списък на хартиен носител и в електронен вид, с попълнени данни на 17 лица, както и 17 броя декларации от лицата, предложени за застъпници (Приложение 75-МИ) от изборните книжа.

След извършена проверка от „Информационно обслужване" АД се установи, че всички лица, предложени за регистрация, са налице условията да бъдат регистрирани като застъпници на кандидатска листа за общински съветници предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

Предвид изложеното и на основание чл. 87, ал.1 т.18 , чл.118, ал.1 и 2 от Изборния кодекс във връзка с Решение 1080-МИ/12.09.2019 г. на ЦИК, при спазване на законоустановения кворум, Общинска избирателна комисия Струмяни

РЕШИ:

  1. Регистрира 17 (седемнадесет) броя застъпници на кандидатска листа за общински съветници, предложени от ПП „Обединени земеделци” в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г., както следва:

Име, презиме, фамилия

ЕГН

1

Елица Валериева Методиева

**********

2

Иван Симеонов Яневски

**********

3

Мартина Иванова Яневска

**********

4

Методи Николаев Аспарухов

**********

5

Иван Христов Димитров

**********

6

Мартин Руменов Стаменов

**********

7.

Георги Руменов Стаменов

**********

8.

Красимир Йорданов Шопов

**********

9.

Васил Несторов Анастасов

**********

10.

Валентина Йорданова Чорбаджийска

**********

11.

Блажка Андонова Стоева

**********

12.

Сергей Методиев Сергеев

**********

13.

Сергей Живков Ангелов

**********

14.

Бисер Андреев Христов

**********

15.

Христина Методиева Сергеева

**********

16.

Любомир Сергеев Методиев

**********

17.

Николай Сергеев Аспарухов

**********

 

Регистрираните застъпници да се впишат в публичния регистър.

На регистрираните застъпници да се издадат удостоверения (Приложение №79-МИ) от изборните книжа.

Настоящото решение подлежи на оспорване пред Централната избирателна комисия в срок 3 (три) дни от обявяването му.

Председател: Ваня Бориславова Пецанова

Секретар: Людмила Методиева Маникатова

* Публикувано на 26.10.2019 в 17:31 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

Решения

  • № 113-МИ / 28.10.2019

    относно: Избиране на общински съветници

  • № 112-МИ / 28.10.2019

    относно: Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“ „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“), за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

  • № 111-МИ / 28.10.2019

    относно: : Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от ПП ГЕРБ за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

всички решения