Общинска избирателна комисия Струмяни
РЕШЕНИЕ
№ 116-МИ
Струмяни, 11.12.2019
ОТНОСНО: Обявяване разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати
На основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс, въз основа на получените данни от протоколите на СИК и в изпълнение на Решение №1665- МИ/08.11.2019г. на ЦИК, Общинската избирателна комисия Струмяни
Р Е Ш И :
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
34 |
ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ |
1. |
Георги Борисов Фильов |
А |
52 |
|
|
2. |
Венцислав Кръстев Дамянов |
А |
42 |
|
|
3. |
Михаил Иванов Илиев |
А |
25 |
|
|
4. |
Росица Валентинова Котева |
А |
22 |
|
|
5. |
Надка Димитрова Димитрова |
А |
16 |
|
|
6. |
Петрана Борисова Николова |
Б |
11 |
|
|
7. |
Александър Георгиев Дамянов |
Б |
7 |
42 |
Партия на ЗЕЛЕНИТЕ |
1. |
Борислав Йорданов Чиликов |
А |
77 |
2. |
Георги Христов Карамфилков |
А |
51 |
||
3. |
Евгени Кирилов Станковски |
А |
36 |
||
4. |
Борис Димитров Пецев |
А |
28 |
||
5. |
Лъчезар Кирилов Илиев |
А |
27 |
||
6. |
Благой Герасимов Стоянов |
Б |
15 |
||
7. |
Красимир Атанасов Стоянов |
Б |
2 |
||
8. |
Валентин Александров Терзийски |
Б |
4 |
||
43 |
ПП ГЕРБ |
1. |
Кирил Стоилов Писков |
А |
140 |
2. |
Славчо Димитров Благоев |
А |
102(57) |
||
3. |
Никол Янкова Тимева |
А |
96 |
||
4. |
Радослав Кирилов Пецанов |
А |
52 |
||
5. |
Лиляна Запрянова Велкова |
А |
52 |
||
6. |
Стоянчо Радославов Укев |
А |
50 |
||
7. |
Николай Славчев Александров |
Б |
28 |
||
8. |
Румен Владимиров Диманков |
Б |
45 |
||
9. |
Йорданка Огнянова Апостолова |
Б |
2 |
||
10. |
Симеон Георгиев Милчев |
Б |
27 |
||
11. |
Елисавета Александрова Кирянска |
Б |
18 |
||
12. |
Стойчо Йорданов Ралков |
Б |
23 |
||
13. |
Мартин Евгениев Кирянски |
Б |
33 |
||
46 |
ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ |
1. |
Васил Методиев Тасев |
А |
100 |
2. |
Анита Василева Митрева |
А |
81 |
||
3. |
Златка Методиева Яневска |
А |
76 |
||
4. |
Методи Аризанов Котевски |
А |
62 |
||
5. |
Дияна Тодорова Гегова |
Б |
49 |
||
6. |
Петя Йорданова Милева - Голева |
Б |
38 |
||
7. |
Венцислав Стоянов Янев |
Б |
11 |
||
8. |
Антон Иванов Златков |
Б |
28 |
||
9. |
Славчо Николов Ждрапански |
Б |
15 |
||
10. |
Милена Райова Стойнова |
Б |
28 |
||
11. |
Йорданка Серафимова Стаменова |
Б |
10 |
||
12. |
Анна Атанасова Дрекова |
Б |
24 |
||
67 |
Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ(ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) |
1. |
Красимир Георгиев Станков |
А |
69(66) |
2. |
Валентин Андреев Чиликов |
А |
48 |
||
3. |
Ваня Георгиева Илиева |
А |
43 |
||
4. |
Кирилка Кирилова Стойчева |
А |
26 |
||
5. |
Борислав Кирилов Дамянов |
А |
26 |
||
6. |
Росица Любомирова Хаджиева |
Б |
12 |
||
7. |
Йордан Андреев Чиликов |
Б |
19 |
||
8. |
Николай Иванов Николов |
Б |
11 |
||
9. |
Златин Иванов Тачев |
Б |
18 |
||
10. |
Стефани Иванова Манчева |
Б |
7 |
||
11. |
Верка Костадинова Калоянова |
Б |
11 |
||
12. |
Димитър Христов Лазаров |
Б |
9 |
||
13. |
Добрин Михайлов Йовев |
Б |
15 |
Председател: Ваня Бориславова Пецанова
Секретар: Людмила Методиева Маникатова
* Публикувано на 11.12.2019 в 21:30 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Констатиране и обявяване предсрочно прекратяване на пълномощията на кмета на кметство село Илинденци, община Струмяни и уведомяване на ЦИК за насрочване на частичен избор за кмет на същото кметство
относно: Обявяване разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати
относно: Упълномощаване членове на ОИК Струмяни, които да представляват ОИК Струмяни на заседание, насрочено на 13.11.2019г. по АД 20197030701160 в Административен съд Благоевград