Общинска избирателна комисия Струмяни


РЕШЕНИЕ
№ 113-МИ
Струмяни, 28.10.2019

ОТНОСНО: Избиране на общински съветници

Днес, 28.10.2019 г., в 8.00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

  1. Общинската избирателна квота е 174 сто седемдесет и четири гласа. 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: нула

ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 № в бюлетината

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

с цифри                          

с думи

34

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

Един

42

Партия на ЗЕЛЕНИТЕ

1

Един

43

ПП ГЕРБ

4

Четири

46

ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

5

Пет

 

67

Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ(ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)

2

Два

  1. Обявява за избрани за общински съветници кандидатите на партии и коалиции:

Наименование на партия/коалиция/местна коалиция

 

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

34

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

 

Георги Борисов Фильов

42

Партия на ЗЕЛЕНИТЕ

 

Борислав Йорданов Чиликов

43

ПП ГЕРБ

 

Кирил Стоилов Писков

 

 

 

Никол Янкова Тимева

 

 

 

Радослав Кирилов Пецанов

 

 

 

Славчо Димитров Благоев

46

ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

 

Анита Василева Митрева

 

 

 

Васил Методиев Тасев

 

 

 

Дияна Тодорова Гегова

 

 

 

Златка Методиева Яневска

 

 

 

Методи Аризанов Котевски

67

Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ(ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)

 

Красимир Георгиев Станков

 

Валентин Андреев Чиликов

 

Настоящото решение подлежи на обжалване пред Административен съд Благоевград в 7–дневен срок от обявяването му.

Председател: Ваня Бориславова Пецанова

Секретар: Людмила Методиева Маникатова

* Публикувано на 28.10.2019 в 08:12 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

Решения

  • № 113-МИ / 28.10.2019

    относно: Избиране на общински съветници

  • № 112-МИ / 28.10.2019

    относно: Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ („ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“, „ВОЛЯ“ „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“), за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

  • № 111-МИ / 28.10.2019

    относно: : Определяне чрез жребии подреждането на кандидатски листи за общински съветници от ПП ГЕРБ за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

всички решения