Общински съвет

  • 34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 101. Илия Харалампиев Башлиев
    • 102. Георги Борисов Фильов
    • 103. Росица Валентинова Котева
    • 104. Михаил Иванов Илиев
    • 105. Надка Димитрова Димитрова
    • 106. Петрана Борисова Николова
    • 107. Венцислав Кръстев Дамянов
    • 108. Александър Георгиев Дамянов
  • 42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 101. Борислав Йорданов Чиликов
    • 102. Георги Христов Карамфилков
    • 103. Лъчезар Кирилов Илиев
    • 104. Евгени Кирилов Станковски
    • 105. Благой Герасимов Стоянов
    • 106. Красимир Атанасов Стоянов
    • 107. Валентин Александров Терзийски
    • 108. Борис Димитров Пецев
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Славчо Димитров Благоев
    • 102. Лиляна Запрянова Велкова
    • 103. Стоянчо Радославов Укев
    • 104. Николай Славчев Александров
    • 105. Радослав Кирилов Пецанов
    • 106. Никол Янкова Тимева
    • 107. Румен Владимиров Диманков
    • 108. Кирил Стоилов Писков
    • 109. Йорданка Огнянова Апостолова
    • 110. Симеон Георгиев Милчев
    • 111. Елисавета Александрова Кирянска
    • 112. Стойчо Йорданов Ралков
    • 113. Мартин Евгениев Кирянски
  • 46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ
    • 101. Емил Димитров Илиев
    • 102. Дияна Тодорова Гегова
    • 103. Петя Йорданова Милева-Голева
    • 104. Венцислав Стоянов Янев
    • 105. Антон Иванов Златков
    • 106. Славчо Николов Ждрапански
    • 107. Златка Методиева Яневска
    • 108. Анита Василева Митрева
    • 109. Методи Аризанов Котевски
    • 110. Милена Райова Стойнова
    • 111. Йорданка Стефанова Стаменова
    • 112. Анна Атанасова Дрекова
    • 113. Васил Методиев Тасев
  • 67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
    • 101. Красимир Георгиев Станков
    • 102. Ваня Георгиева Илиева
    • 103. Валентин Андреев Чиликов
    • 104. Кирилка Кирилова Стойчева
    • 105. Борислав Кирилов Дамянов
    • 106. Росица Любомирова Хаджиева
    • 107. Йордан Андреев Чиликов
    • 108. Николай Иванов Николов
    • 109. Златин Иванов Тачев
    • 110. Стефани Иванова Манчева
    • 111. Верка Костадинова Калоянова
    • 112. Димитър Христов Лазаров
    • 113. Добрин Михайлов Йовев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30 

Решения

  • № 116-МИ / 11.12.2019

    относно: Обявяване разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати

  • № 115-МИ / 09.11.2019

    относно: Упълномощаване членове на ОИК Струмяни, които да представляват ОИК Струмяни на заседание, насрочено на 13.11.2019г. по АД 20197030701160 в Административен съд Благоевград

  • № 114-МИ / 28.10.2019

    относно: Упълномощаване на трима членове от състава на ОИК Струмяни за предаване на пликовете с избирателните списъци и документите към тях за проверка от ТЗ на ГД "ГРАО" съгласно т.21 от Решение №1129/18.09.2019 г. на ЦИК

всички решения